Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in H:\root\home\adishasani-001\www\lift\wp-content\plugins\js_composer\js_composer.php on line 221

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in H:\root\home\adishasani-001\www\lift\wp-content\plugins\revslider\includes\operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in H:\root\home\adishasani-001\www\lift\wp-content\plugins\revslider\includes\operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in H:\root\home\adishasani-001\www\lift\wp-content\plugins\revslider\includes\output.class.php on line 3708
Etalift – Ashensore Mirmbajtje Pjese kembimi

SHERBIMET TONA

Projektimi

Ne projektojme ashensora dhe shkalle elektrike ne varesi te kerkesave te klientit. Vleresojme cdo kerkese te tyre dhe me pas vendosim ne zbatim projektin e realizuar. Lexo me teper

Ndertimi

Pas fazes se projektimit kalojme ne fazen e ndertimit te ashensorit ose shkalleve elektrike. Cdo detaj i projtektuar tashme gjendjet ne ambientin e klientit tone.
Lexo me teper

Mirmbajtja

Mirmbajtja eshte nje faze shume e rendesishme ne Etalift. Mirmbajtja e aksesoreve dhe pjeseve te demtuara ka nevoj per nje perkujdesje te dyfishte ne menyre qe demtimi te mos perseritet. Lexo me teper…

Perse te zgjidhni Etalift ?

 

Etalift dallohet nga cdo kompani tjeter ne Shqiperi per shkak te perkujdesit te treguar me klietet gjate gjithe ketyre viteve. Ne duam qe klientet tane te jene te sigurt dhe sa here te jene ne ashensoret e Eetalift te mendojne se siguria e tyre eshte maksimale dhe gabimi me i vogel per ne eshte i patolerueshem. Duke qene se ashensoret jane bere nje mjet shume i rendesishem per transportin e njerezve, te personave me aftesi te kufizuara , per mallra etj. Pervecse perdorimi i tyre eshte rritur ne mase, gjithashtu duhet treguar nje kujdes shume i madh per mirmbajtjen e tyre ne menyre qe mos te vihet ne rrezik jeta e asnje personi qe perdor ashensorin.
Punonjesit tane jane te paret qe sigurojne qe cdo problem te zgjidhet ne kohe dhe me pergjegjshmeri te plote.

Ne kujdesemi qe :
-Siguria juaj te jete primare
-Te ofrojme asistence ne kohe reale ne cdo ambient qe ne punojme
-Sherbim 24 ore ne 7 dite te javes !

Cfare ne ofrojme ?

 

  • Riparim ne kohe reale te cdo problemi
  • Jetegjatesi ne cdo projekt te punuar nga Etalift
  • Siguri & Besueshmeri
  • Asistence teknike per gjate gjithe jetes

 

Kontakto tani

Etalift ofron të gjitha aspektet e inxhinierisë së ashensorëve përfshirë mirëmbajtjen, instalimin, modernizimin, riparimin, opsionin e thirrjes se  emergjences 24 orë ne dite dhe të gjitha shërbimet e tjera të lidhura me ashensoret. 

Etalift punëson disa nga inxhinierët më me përvojë të ashensorave në vend. Punonjes te cilet  jane te kenaqur me punën e tyre dhe kujdesen për klientët e tyre me profesionalizem

Rruga : Kongresi i Manastirit 115 Tirane
Email: etalift@yahoo.com
Facebook : Etalift Ashensore
Instagram : Etalift_ashensore
Tel : 0684004441